14.Pokalbių kambarių integravimas
Nuo dabar bus galima integruoti pokalbių kambarį į kitus tinklalapius. Tai padaryti galite "Administratoriaus meniu > Html kodas". Kurioje rasite "iframe" lango html kodą kurį galėsite integruoti į savo puslapį. Tuo atveju jei lankytojas nebus prisijunges, jis matys registracijos bei prisijungimo laukelius bei tekstą kad nuorint bendrauti vartotojas turi užsiregistruoti ar prisijungti. Atliekant vieną iš minėtų procedūrų vartotojas bus nukreiptas į nurodyta pokalbių kambarį.

13.Mano meniu
Sukurtas "Mano meniu" . Kuriame galėsite rasti skiltis Apie mane , Nustatymai , Pranešimai , Juodasis sarašas , Atsijungimas .

12.Vartotojo komentavimas
Pridėta vartotojo komentavimo funkcija. Taip pat profilyje galėsite matyti kada paskutini kartą vartotojas buvo aktyvus.

11.Profilis
Sutvarkytas vartotojo profilio rodymas.

10.Automatinis išvalymas
Pokalbių kambarių valdymo meniu skiltyje "Papildomi nustatymai" pridėta galimybė nustatyti kas kiek žinučių automatiškai bus pravalomas pokalbių kambarys.

9.Peržiurėtos žinutės
Padariau kad bendraujant privačiuose žinutėse po paskutine jūsu žinute kuri buvo perskaityta kito vartotojo rodytu nedidele varnele ir laika kuomet paskutinį karta kitas vartotojas skaitė jūsų parašytas žinutes.

8.Žinutės gavimo garsas
Pridėtas papildomas nustatymas leisiantis kiekvienam pokalbių kambario administratoriui pakeisti žinutės gavimo garsą. Kol kas yra 17 įvairiausiu variantu , tačiau ateityje jų tik daugės bei galėsite ikelti savo paties garsą.

7.Panaikinimas
Nuo dabar galėsite panaikinti savo pokalbių kambarį.

6.Žinučių spalvos nustatymas
Pokalbių kambario administratorius galės pakeisti žinučių spalvos fonus.

5.Papildomi nustatymai
Kiekvienas pokalbių kambario administratorius savo valdymo pulte turės nauja funkcija "Papildomi nustatymai" kuri jums suteiks daugiau pasirinkimo kuriant pokalbių kambarius. Kolkas bus tik 2 nustatymai tačiau ateityje jų vis daugės.