25.Didžiosios raidės
Norime informuoti, jog registruojantis nevestumėt didžiūjų raidžių, nes jos bent jau kolkas nėra palaikomos :) . Gero naudojimo Jums linki pme administratorius vyciokas

24.Puslapis parduotas
Naujas savininkas "vyciokas".

23.Taginimas
Sukurta taginimo funkcija. Užteks parašyti ženklą ir išmes vartotojų sarašą rastus pagal tago reikšmės atitikmenį.

22.Loaderiai
Pokalbių kambariuose bei privačiuose žinutėse sudėti "Loaderiai" .

21.Css keitimas
Pašalintas žinučių spalvos keitimas. Padaryta kad galėtumėte keisti bendra css. Nemokantiems css, ateityje bus sukurtas įrankis palengvinantis darbą. Su laiku funkcija stipriai tobulės.

20.Klaida
Ištaisyta klaida kuomet paspaudus "Daugiau..." neidavo atidarinėti seniausių žinučių.

19.Žinutės laikas
Pokalbiuose užvedus pelę ant žinutės rodys laiką kada žinutė buvo parašyta. Naudojant telefonus užteks paspausti ant žinutės.

18.Sugryžtame
Puslapis po beveik pusmečio letargo miego sugryžta. Mažas lankomumas bei vienas žmogus su kurio kilo daug problemų privedė puslapį prie uždarymo. Stengsiuosi kuo labiau tobulinti bei reklamoti puslapį kad mūsų ratas plėstusi.

17.Prisijungusių rodymas
Pokalbių kambarių saraše nuo dabar netik galėsite matyti kiek žmonių yra prisijungusių bet ir kas prisijungę. Ankščiau matyti kas prisijungę galėdavote tik tuo atveju jei tuo metu būdavote tame pokalbių kambaryje. Nereiks junktis į ta pokalbių kambarį kad pamatytumėte kas tuokie yra prisijungę , tai bus daug patuogiau.

16.Sniegas
Žiemos proga pradiniame puslapyje įjungtas snaigių kritimas.